Sabahın hava proqnozu
Ərdoğan naziri vəzifəsindən azad edib
ASAN” xüsusi iş rejimində çalışacaq
BMT-nin 86 əməkdaşı koronavirusa yoluxdu
Azərbaycan avtomobil ixracına başlayacaq
Atəşkəs 21 dəfə pozuldu
Bakı metrosunun iş vaxtı dəyişdi
Bulvar və parklara giriş BAĞLANDI
Dezinformasiya yayan 3 nəfər həbs edildi
Bakıdan Naxçıvana yalnız bu şəxslər uça bilər


14.09.2017  09:07 

Avroliqada 24 oyun - Siyahı





A+  A-

Bu gün UEFA Avropa Liqasında qrup mərhələsinin oyunlarına start veriləcək.
XəzərNews.az xəbər verir ki, Türkiyə təmsilçilərindən “Başakşehir” öz meydanında Bolqarıstan çempionun “Ludoqorets”i qəbul edəcək. “Konyaspor” isə “Marsel”in qonağı olacaq.

Ümumilikdə 24 qarşılaşma keçiriləcək.

14 sentyabr

UEFA Avropa Liqası, Qrup mərhələsi, ilk tur

“A” qrupu

21:00. “Slaviya” (Çexiya) - “Makkabi” (Təl Əviv, İsrail)

21:00. “Vilyareal” (İspaniya) - “Astana” (Qazaxıstan)



B qrupu

21:00. “Yanq Boyz” (İsveçrə) - “Partizan” (Serbiya)

21:00 “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) - “Skenderbeu” (Albaniya)



C qrupu

21:00. “Başakşehir” (Türkiyə) - “Ludoqorets” (Bolqarıstan)

21:00. “Hoffenhaym” (Almaniya) - “Braqa” (Portuqaliya)



D qrupu

21:00. “Austria” (Avstriya) - “Milan” (İtaliya)

21:00. “Riyeka” (Xorvatiya) - AEK (Yunanıstan)



E qrupu

21:00. “Apollon” (Kipr) - “Lion” (Fransa)

21:00. “Atalanta” (İtaliya) - “Everton” (İngiıtərə)



F qrupu

21:00. “Kopenhagen” (Danimarka) - “Lokomotiv” (Rusiya)

21:00. “Jilina” (Slovakiya) - “Şerif” (Moldova)



G qrupu

23:05. “Styaua” (Rumıniya) - “Viktoriya Plzen” (Çexiya)

23:05. “Hapoel” (Beer Şeva, İsrail) - “Luqano” (İsveçrə)



H qrupu

23:05. “Arsenal” (İngiltərə) - “Köln” (Almaniya)

23:05. “Srvena Zvezda” (Serbiya) - BATE (Belarus)



İ qrupu

23:05. “Marsel” (Fransa) - “Konyaspor” (Türkiyə)

23:05. “Gimarayş” (Portuqaliya) - “Zalqburq” (Avstriya)



J qrupu

23:05. “Zarya” (Ukrayna) - “Ostersunds” (İsveç)

23:05. “Herta” (Almaniya) - “Atletik” (İspaniya)



K qrupu

23:05. “Vitess” (Hollandiya) - “Latsio” (İtaliya)

23:05. “Zulte Varegem” (Belçika) - “Nitsa” (Fransa)



L qrupu

23:05. “Real Soseydad” (İspaniya) - “Rosenborq” (Norveç)

23:05. “Vardar” (Makedoniya) - “Zenit” (Rusiya)

Xəbər 837 dəfə oxunub.



28.03.2020  16:12 

Sabahın hava proqnozu

28.03.2020  10:21 

Atəşkəs 21 dəfə pozuldu

27.03.2020  22:09 

Bulvar və parklara giriş BAĞLANDI

27.03.2020  17:29 

Boris Conson koronavirusa yoluxdu

27.03.2020  16:52 

Xalq artisti vəfat etdi

27.03.2020  15:38 

Sabah hava necə olacaq?

27.03.2020  14:49 

Polis 5 xuliqanı həbs etdi

27.03.2020  13:50 

“Vitka” tutuldu


BÜTÜN XƏBƏRLƏR +