Bayram günləri ictimai nəqliyyat işləməyəcək
Mayda ardıcıl yeddi gün iş olmayacaq
Son sutkada yoluxanların sayı açıqlandı
NASA Marsda ilk dəfə helikopter uçurdu
Sabah 30 dərəcə isti olacaq
ABŞ-ın ən yaşlı insanı öldü
Ramiz Həsənov vəzifədən azad edildi
Əhalimizin neçə faizi peyvənd olunub?
Füzulinin Sərdarlı kəndi - VİDEO
6 aylıq komadan sonra şəhid oldu...


14.09.2017  09:07 

Avroliqada 24 oyun - Siyahı





A+  A-

Bu gün UEFA Avropa Liqasında qrup mərhələsinin oyunlarına start veriləcək.
XəzərNews.az xəbər verir ki, Türkiyə təmsilçilərindən “Başakşehir” öz meydanında Bolqarıstan çempionun “Ludoqorets”i qəbul edəcək. “Konyaspor” isə “Marsel”in qonağı olacaq.

Ümumilikdə 24 qarşılaşma keçiriləcək.

14 sentyabr

UEFA Avropa Liqası, Qrup mərhələsi, ilk tur

“A” qrupu

21:00. “Slaviya” (Çexiya) - “Makkabi” (Təl Əviv, İsrail)

21:00. “Vilyareal” (İspaniya) - “Astana” (Qazaxıstan)



B qrupu

21:00. “Yanq Boyz” (İsveçrə) - “Partizan” (Serbiya)

21:00 “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) - “Skenderbeu” (Albaniya)



C qrupu

21:00. “Başakşehir” (Türkiyə) - “Ludoqorets” (Bolqarıstan)

21:00. “Hoffenhaym” (Almaniya) - “Braqa” (Portuqaliya)



D qrupu

21:00. “Austria” (Avstriya) - “Milan” (İtaliya)

21:00. “Riyeka” (Xorvatiya) - AEK (Yunanıstan)



E qrupu

21:00. “Apollon” (Kipr) - “Lion” (Fransa)

21:00. “Atalanta” (İtaliya) - “Everton” (İngiıtərə)



F qrupu

21:00. “Kopenhagen” (Danimarka) - “Lokomotiv” (Rusiya)

21:00. “Jilina” (Slovakiya) - “Şerif” (Moldova)



G qrupu

23:05. “Styaua” (Rumıniya) - “Viktoriya Plzen” (Çexiya)

23:05. “Hapoel” (Beer Şeva, İsrail) - “Luqano” (İsveçrə)



H qrupu

23:05. “Arsenal” (İngiltərə) - “Köln” (Almaniya)

23:05. “Srvena Zvezda” (Serbiya) - BATE (Belarus)



İ qrupu

23:05. “Marsel” (Fransa) - “Konyaspor” (Türkiyə)

23:05. “Gimarayş” (Portuqaliya) - “Zalqburq” (Avstriya)



J qrupu

23:05. “Zarya” (Ukrayna) - “Ostersunds” (İsveç)

23:05. “Herta” (Almaniya) - “Atletik” (İspaniya)



K qrupu

23:05. “Vitess” (Hollandiya) - “Latsio” (İtaliya)

23:05. “Zulte Varegem” (Belçika) - “Nitsa” (Fransa)



L qrupu

23:05. “Real Soseydad” (İspaniya) - “Rosenborq” (Norveç)

23:05. “Vardar” (Makedoniya) - “Zenit” (Rusiya)

Xəbər 925 dəfə oxunub.



19.04.2021  14:23 

Sabah 30 dərəcə isti olacaq

19.04.2021  14:11 

ABŞ-ın ən yaşlı insanı öldü

19.04.2021  10:58 

Məzənnədən yeni xəbər var

19.04.2021  09:55 

Bakıda uzun tıxac yarandı

19.04.2021  09:27 

Messidən bir oyunda üç rekord


BÜTÜN XƏBƏRLƏR +