Rəşad Sadıqov millidə ilk heyəti açıqladı
21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının yanvarın 9-dan 27-dək Türkiyənin Antalya şəhərində təlim-məşq toplanışı keçiriləcək.
XəzərNews.az xəbər verir ki, millimizin yeni baş məşqçisi Rəşad Sadıqov aşağıda adları qeyd olunan futbolçuları yığmaya 26 futbolçu dəvət edib. Onların arasında bundan əvvəl millimizdən imtina etdiyini açıqlayan Ozan Can Kökcü də var.
İsmayıl İbrahimli, Aydın Bayramov (hər ikisi MOİK), Famil Camalov, Əskər Hüseynov (hər ikisi "Qarabağ"), Kamran İbrahimov, Elnur Cəfərov, Elvin Sərkərov, Ömər Buludov, Anton Krivotsyuk (hamısı "Neftçi"), Ehtiram Şahverdiyev, Xəyal Nəcəfov, Bəhlul Mustafazadə, Ülvü İskəndərov (hamısı "Sumqayıt"), Fəhmin Muradbəyli, Murtazəli Abakarov (hər ikisi "Səbail"), Abdulla Seyidəhmədov, İlkin Muradov (hər ikisi "Zirə"), İlyas Səfərzadə , Yusif Cəfərov ("Kəpəz"), Sərtan Taşkın, Murad Qayalı, Rafael Məhərrəmli (hamısı "Keşlə"), Ozan Can Kökcü ("Valveyk", Hollandiya), Murad Xaçayev ("Şaxtyor"Donetsk, Ukrayna), Hacıağa Hacılı, Qismət Alıyev (hər ikisi "Qəbələ")
Qeyd edək ki, Murad Xaçayev və Qismət Alıyev komandaya yanvarın 17-də qoşulacaq.
Xəbər 1909 dəfə oxunub.