XəzərNews.az Mətbuat Şurasına üzv qəbul edildi
XəzərNews.az Operativ Xəbər Portalı (xezernews.az saytı) Mətbuat Şurasına üzv qəbul edilib.
Bu barədə Mətbuat Şurasının İdarə Heyətinin bu gün keçirilən iclasında səsə qoyularaq yekdilliklə qərar qəbul edilib. İdarə Heyəti üzvlərinin müzakirələrindən sonra 2 KİV Şuraya üzv qəbul edilib. Onlardan biri də XəzərNews.az Operativ Xəbər Portalıdır.
XəzərNews.az Operativ Xəbər Portalı 01 oktyabr 2014-cü ildən fəaliyyət göstərir. Saytın əsas missiyası dövlətçilik maraqlarını qorumaq və cəmiyyəti məlumatlandırmaqdır.
Demokratiyanın, azad və inkişaf etmiş cəmiyyətlər üçün əsas şərtlərdən biri insanların yaxşı məlumatlandırılmasıdır. Buna görə də BakuPost oxucularını obyektiv informasiya ilə operativ şəkildə təmin etməyi hədəf götürüb.
XəzərNews.az Operativ Xəbər Portalı üçün peşəkarlıq vacib şərtlərdən biridir. Saytın bütün əməkdaşları bu kodeksə əməl etməlidirlər. Bizim üçün əsas şərtlər dəqiqlik və tərəfsizlikdir.
XəzərNews.az Operativ Xəbər Portalı ölkədə baş verən proseslər, cəmiyyət üçün gərəkli olan bütün mövzuların ictimailəşməsinə, təhlillərin və müzakirələrin aparılmasına şərait yaradır, istənilən qurumlarla, fərdi şəxslərlə əməkdaşılıq etməyə hazır olduğunu bildirir.
Sayta xezernews.az domenindən daxil olunur.
Saytın bütün sosial şəbəkələrdə aktiv səhifələri fəaliyyət göstərir.