Ötən gün Xətai rayonunda 25 yaşlı Əhməd Əhmədov tərəfindən amansızlıqla qətlə yetirilən ailə üzvləri bu gün dəfn olunub.
Xəzərnews.az “Qafqazinfo”ya istinadən xəbər verir ki, mərhumlar Suraxanı rayonunda yerləşən Dədə Qurqud qəbiristanlığında torpağa tapşırılıb.
Xatırladaq ki, ötən gün Xətai rayonunda 1972-ci il təvəllüdlü Əhmədov Mehman Əhməd oğlunun, 1977-ci il təvəllüdlü Əhmədova Pikə Bədəl qızının və 2015-ci il təvəllüdlü Əhmədov Məhəmməd Mehman oğlunun kəsici alətlə qətlə yetirilməsi barədə polisə məlumat daxil olub. Qətli törətməkdə şübhəli bilinən 1999-cu il təvəllüdlü Əhmədov Əhməd Mehman oğlu polis əməkdaşları tərəfindən saxlanılıb. Bundan sonra Ə.Əhmədovun 1997-ci il təvəllüdlü bacısı Əhmədova Elmira Mehman qızını və onun 5 yaşlı qızını da eyni üsulla qətlə yetirməsinə əsaslı şübhələr müəyyən edilib.
Xəbər 3021 dəfə oxunub.