“Bütün Gürcüstan Tbilisiyə köçsün...“ - Saakaşvili tərəfdarlarına səsləndi
Batumidə olan Mixail Saakaşvili 2 və 3 oktyabr tarixlərində Tbilisidə olacağını açıqlayıb. XəzərNews xəbər verir ki, o, insanları şəhərin mərkəzindəki Azadlıq Meydanına toplaşmağa çağırıb.
“Oktyabrın 2 -də hamımız Gürcüstanı xilas etmək üçün seçkiyə getməliyik. Oktyabrın 3 -də səhər gəlin bütün Gürcüstan Tbilisiyə köçsün ki, kolonlar çox olsun və məni dayandıra bilməsinlər. Mən də bu kolonlardan birinə qoşulacağam. Məni dayandıra bilməsinlər deyə, kolonları çoxsaylı və güclü etməyinizi xahiş edirəm ... Mən geri çəkilməyəcəyəm, ümid edirəm ki, siz də olacaqsınız ”, - Saakaşvili Facebook səhifəsində paylaşdığı müraciətdə deyib.
"Sizə ümid edirəm. Görürsünüz, hər şeyi - həyatımı, azadlığımı bura gəlmək üçün riskə atdım. Sizdən yalnız bir şey tələb edirəm - seçkiyə gəlin. Qorxmayın, təslim olmayın. Uğur qazanacağımıza inanıram," - Saakaşvili bəyan edib.
Xəbər 2524 dəfə oxunub.