Dostuna “Nar”dan hədiyyə göndər
İndi “Nar” abunəçiləri öz yaxınlarına hədiyyə internet meqabaytları göndərə bilərlər. “Dostuna “Nar”dan hədiyyə göndər” kampaniyası çərçivəsində bütün “Nar” abunəçilərinin öz yaxınlarına 100 MB internet hədiyyə göndərib sevindirmək imkanı var. Bu kampaniyadan istifadə edib dostlarınıza xoş sürpriz etmək tamamilə pulsuzdur.
XəzərNews.az xəbər verir ki, kampaniyadan yararlanmaq üçün hədiyyə yollamaq istədiyiniz dostunuzun nömrəsini SMS-lə 760-a göndərmək və ya *760#nömrə#YES şifrəsini yığmaq kifayətdir. Hədiyyə olunmuş meqabaytların istifadə müddəti 5 gündür.
Qeyd edək ki, abunəçi kampaniya müddətində yalnız bir dəfə hədiyyə göndərə bilər, lakin alına biləcək hədiyyələrin sayı məhdudlaşdırılmır. Kampaniya 12 dekabr saat 23:59-a qədər aktivdir.
Hər zaman müştəri yönümlülük strategiyasına əsaslanan layihələri ilə abunəçilərini sevindirən “Nar”ın cari kampaniyaları ilə buradan tanış ola biləriniz.
“Nar” hal-hazırda 2,2 milyon abunəçiyə yüksək keyfiyyətli rabitə xidmətləri göstərməkdədir. “Nar” son 3 ildə Müştəri Loyallığı İndeksinə görə ölkədə lider mobil operatordur. Mobil operator müştəriyönümlülük strategiyasına sadiq qalaraq sərfəli qiymət qarşılığında üstün xidmət təqdim edir.