“Vüqar Səfərli ilə Əli Həsənovun yeri görünür!” - MEDİA-ya ETİRAZ
“Həyasızlığın pik həddi... Deyəsən, Media İnkişaf Agentliyi və PA-dan Agentliyi kurasiya edənlər ağlayıb həyasızlıq etməyənə dəstək olmaq istəmir”.
XəzərNews.az xəbər verir ki, bu barədə açıqlama ilə Avtosfer.az saytının Baş redaktoru, nəqliyyat məsələləri üzrə ekspert Elməddin Muradlı çıxış edib.
“Hörmətsiz müəllim, dözməyinə dözəcəyik. Amma Allaha and olsun o siyahıdakıların bəzisinin bu cəmiyyətə bir cüt corab qədər faydası yoxdur. Öz sahibini tutan it kimi yaşayan saytlara maliyyə ayırıb nə etmək istəyirsiniz ki? Bu nə media siyasətədir axı?
İndi nə edək? Əxlaqımıza sığınıb susuruq deyə ancaq göbələklər qabağa düşməlidir? A kişi, bir ildir deyirəm, bütün dünyada saytlar, media ixtisaslaşır. Sən elə yapışmısan ictimai-siyası və idman saytlarını seçirsən. Bu ölkədə nəqliyyat sektoru, iqtisadiyyat və başqa sahələr də var axı. Maraqlandırmır səni? A kişi, biz siyasətdən yazmaq istəmirik də. Zatən siyasət də yoxdur axı. Ayıbdır axı” - deyə E.Muradlı əlavə edib.
E.Muradlı bildirib ki, sizin bu kortəbii davranışıza görə arada Vüqar Səfərli ilə Əli Həsənovun yeri görünür!