“Təkliflər alıram...“ - Xoşqədəmi hansı TV-də görəcəksiniz?
"Bildiyiniz kimi öz ərizəmlə çalışdığım "Xəzər TV"dən dostcasına ayrılmışam. Qeyd edim ki, "Xəzər TV"də bununla bağlı açıqlamasında öz ərizəmlə ayrıldığımı vurğulayıb. Sizlərdən çoxlu mesajlar aldım. Narahatlığınızı, mənə olan sevginizi o mesajlarda hiss etdim".
Bu sözləri aparıcı Xoşqədəm Hidayətqızı sosial şəbəkədə yazıb. Aparıcı yeni mövsümdə hansı kanalda çalışacağı ilə bağlı sualları cavablandırıb:
"Təbii ki, fəaliyyətdə olan, hətta açılması nəzərdə tutulan kanallardan belə təkliflər aldım. İstər o təklifi edən kanallara, istərsə də siz dəyərli izləyicilərimə təşəkkürüm sonsuzdur. Göstərdiyiniz səmimi münasibətə görə hər birinizə minnətdaram. Mövsümə start verilib. Hər gün yazırsız, hansı kanalda olacağımı soruşursuz... Bildirmək istəyirəm ki, hazırda Türkiyədəyəm və qısa müddətdə Bakıda olacam. Görüşlərimin sonucuyla bağlı təbii ki, açıqlamam olacaq".
Xəbər 2239 dəfə oxunub.