Qurban Qurbanovun oğlu “Qarabağ”da
UEFA Gənclər Liqasında mübarizə aparan “Qarabağ” qitə futbol qurumuna iştirak ərizəsini təqdim edib.
XəzərNews.az xəbər verir ki, Aftandil Hacıyevin baş məşqçi olduğu komandada “Qarabağ”ın əsas komandasının baş məşqçisi Qurban Qurbanovun oğlu Musa Qurbanov da yer alıb.
O, "Neftçi"dən transfer edilib.
Qapıçılar: 1. Məmməd Hüseynov, 12. Nicat Mehbalıyev, 25. Rəhim Rəhimli, 26. Əfqan Fərruxlu
Müdafiəçilər: 2. Yusif Həsənov, 3. Rahid Ağazadə, 4. Əsgər Hüseynov, 5. Elçin Əsədov, 7. Turan Manafov, 14. İbrahim Huseynov (Gürcüstan), Oliver Stoymenovski (Makedoniya), Nihad Quliyev, Samir Ağakişiyev, Bəşir Ayralov, Aslan Bədəlzadə
Yarımmüdafiəçilər: 6. Əli Əliyev, 8. Nicat Süleymanov, 10. Famin Əliyev, 11. Zaur Fərzəliyev, 13. Davud Mahmudov, 15. Pilağa Mehdiyev, 16. İbrahim Qədirzadə, 17. Ülvi İbrahimov, 18. Süleyman Əhmədov, 19. Boyan Miovski (Makedoniya), Akif Hümbətzadə, 22. Taleh Rzayev, 24. Yaroslav Dede (Ukrayna), 29. Bilal Hüseynli, 30. Kənan Qasımov, 31. Nicat Quluzadə, 35. Tural Bayramov, 37. Nurlan Xəlilov, 38. Hüseyn Əhmədov
Hücumçular: 9. İbrahim Əliyev, 23. Nicat Məmmədov, 32. Xaqani Sadıxov, 33. Musa Qurbanlı, 34. Turan Vəlizadə, 40. Misir Rüstəmov
Baş məşqçi: Aftandil Hacıyev.