Ayaz Abdullayev seçicilərlə görüşlərini davam etdirir
95 saylı Tərtər Seçki Dairəsindən deputatlığa namizəd Ayaz Abdullayev seçicilərlə görüşlərini davam etdirir.
Ayaz Abdullayevin Seçki Qərargahından XəzərNews.az-a verilən məlumata görə, deputatlığa namizəd Tərtər rayonun Mamırlı kənd sakinləri ilə görüşüb.
Görüşdə namizəd, seçicilərin problemlərini dinləyib. Müraciət edənlər kənddə olan bir çox problemləri diqqətə çatdırıblar. Görüşdə seçicilər 9 fevralda keçiriləcək növbədənkənar parlament seçkilərində fəal iştiraka dəvət olunublar.
Deputatlığa namizəd həmçinin rayonunda nüfuz sahibi olan, dəyərli pedaqoq Vaqif Aslanovla görüşüb. Çay süfrəsi arxasında baş tutan söhbət zamanı rayonda təhsilin vəziyyəti, ölkə başçısı İlham Əliyevin təhsilə qayğısı və digər məsələlər müzakirə olunub. V.Aslanov deputatlığa namizəd Ayaz Abdullayevə uğurlar arzulayıb, seçiləcəyi təqdirdə rayonun inkişafı naminə çalışacağına əminliyini ifadə edib.
A.Abdullayev müəlliminin xeyr - duasının və dəyərli məsləhətlərinin bu yolda onun üçün vacib olduğunu bildirib.
A.Abdullayev kimya müəlliməsi Fiturə xanım Nərimanova ilə görüşmək istəyib. Lakin Fiturə xanım hazırda müalicə məqsədilə ölkədən kənarda olduğu üçün görüş baş tutmayıb.
A.Abdullayevin ayrı-ayrı kəndlərdə sakinlərlə və Tərtərin nüfuzlu şəxsləri ilə görüşləri davam edir.
Xəbər 2458 dəfə oxunub.