Xəyaləyə maşın niyə verilmir?
Ötən gün “Maşın” realiti şousunun qalibi, aktrisa-aparıcı Xəyalə Quliyevaya avtomobilin verilməməsi barədə məlumatlar yayılıb.
XəzərNews.az xəbər verir ki, dedi-qoduların sürətlə yayılmasına səbəb onun “5-ci element”in kulisində realiti şou əməkdaşına “Hələ maşınımı vermirlər” deməsi olub.
Həmin video isə təsadüfən çəkilib və sosial şəbəkələrdə paylaşılıb. X. Quliyeva isə mövzu barədə instaqram səhifəsində açıqlama verib: “Maşını qazandım. Bayram günlərinə düşdü, sonra sənədləşməyə görə gecikdi. Özümün isə daha sonra başqa işlərim çıxdı. Bu səbəbdən avtomobili hələ də götürə bilməmişəm. Amma bu o demək deyil ki, maşını mənə verməyəcəklər. Özümlə əlaqə saxlamadan yalan məlumatlar dərc edirlər. Mən avtomobili götürən kimi şəklini çəkib sizinlə bölüşəcəm. Maşınla bağlı xəbəri məndən gözləyin, səhifələrdən yox”- deyə Xəyalə qeyd edib.