Ağsuda zəlzələ oldu
Bakıda bu yollar bağlıdır
Milli Şura Bakıda mitinq keçirib- VİDEO
Sabah hava necə olacaq?
Balakəndə 2 nəfərdə silah tapıldı
Bakıda daha bir gənc itkin düşüb
Miqrantları daşıyan gəmi batdı
Rusiya XİN-dən Bakıya ETİRAZ
Maşınınız duracağa aparılacaq - Növbəti xəbərdarlıq
DİN-in bu hüquqları əlindən alındı


14.12.2018  09:26 

Avroliqada qrup mərhələsi yekunlaşdı - Nəticələr





A+  A-

Futbol üzrə Avropa Liqasında qrup mərhələsinə yekun vurulub.
XəzərNews.az qeydə alınan nəticələri təqdim edir

AEK (Kipr) - Bayer (Almaniya) 1:5
Qol: Katala, 26 - Kohr, 28; 68. Alario, 41-pen; 86. Paulinyo, 78.

Ludoqorets (Bolqarıstan) - Sürix (İsveçrə) 1:1
Qol: Şverçok, 45 - Odey, 21.

Bayer – 13, Sürix – 10, AEK – 5, Ludoqorets, 4


B qrupu

Leyptsiq (Almaniya) - Rusenborq (Norveç) 1:1
Qol: Kunya, 47 – Reqiniussen, 86.

Seltik (Şotlandiya) - Zalsburq (Avstriya) 1:2
Qol: Ntçam, 90 - Dabbur, 67. Qulbrandsen, 77.

Zalsburq – 18, Seltik – 9, Leyptsiq – 7, Rusenborq – 1


C qrupu

Kopenhagen (Danimarka) - Bordo (Fransa) 0:1
Qol: Briand, 74.

Slaviya (Çexiya) - Zenit (Rusiya) 2:0
Qol: Jmrhal, 32. Stox, 41.

Zenit – 11, Slaviya – 10, Bordo – 7, Kopenhagen – 5


D qrupu

Dinamo (Zaqreb, Xorvatiya) - Anderlext (Belçika) 0:0

Spartak (Trnava, Slovakiya) - Fənərbaxça (Türkiyə) 1:0
Qol: K.Yılmaz, 41.

Dinamo – 14, Fənərbaxça – 8, Spartak – 7, Anderlext – 3


E qrupu

Arsenal (İngiltərə) - Qarabağ (Azərbaycan) 1:0
Qol: Lakazett, 16.

Sportinq (Portuqaliya) - Vorskla (Ukrayna) 3:0
Qol: Montero, 17. M.Luis, 35. Dallku, 44-öz qapısına.

Arsenal – 16, Sportinq – 13, Vorskla – 3, Qarabağ – 3


F qrupu

Düdelanj (Lüksemburq) - Betis (İspaniya) 0:0

Olimpiakos (Yunanıstan) - Milan (İtaliya) 3:1
Qol: Sisse, 60. Sapata, 70-öz qapısına. Fortunis, 81-pen - Sapata, 72.

Betis – 12, Olimpiakos – 10, Milan – 10, Düdelanj – 1


G qrupu

Rapid (Vyana, Avstriya) - Reyncers (Şotlandiya) 1:0
Qol: Lyubiçiç, 84.

Vilyarreal (İspaniya) - Spartak (Moskva, Rusiya) 2:0
Qol: Çukvueze, 11. Ekambi, 48.

Vilyarreal – 10, Rapid – 10, Reyncers – 6, Spartak – 5


H qrupu

Latsio (İtaliya) - Ayntraxt (Almaniya) 1:2
Qol: Korrea, 56 - Qaçinoviç, 65. Haller, 71.

Olimpik (Marsel, Fransa) - Apollon (Kipr) 1:3
Qol: Toven, 11 - Maqliça, 8-pen; 30. Stilianu, 56.

Ayntraxt – 18, Latsio – 9, Apollon – 7, Olimpik – 1


I qrupu

Beşiktaş (Türkiyə) - Malmö (İsveç) 0:1
Qol: Antonsson, 51.

Genk (Belçika) - Sarpsborq (Norveç) 4:0
Qol: Qano, 3. Peyntsil, 5. Berge, 64. Aydo, 67.

Genk – 11, Malmö – 9, Beşiktaş – 7, Sarpsborq – 5


J qrupu

Akhisar (Türkiyə) - Standard (Belçika) 0:0

Sevilya (İspaniya) - Krasnodar (Rusiya) 3:0
Qol: Ben Yedder, 5; 10. Baneqa, 49-pen.

Sevilya – 12, Krasnodar – 12, Standard – 10, Akhisarspor


K qrupu

Dinamo (Kiyev, Ukrayna) - Yablonets (Çexiya) 0:1
Qol: Dolezal, 10.

Renn (Fransa) - Astana (Qazaxıstan) 2:0
Qol: Sarr, 68; 73.

Dinamo – 11, Renn – 9, Astana – 8, Yablonets – 5



L qrupu

Videoton (Macarıstan) - Çelsi (İngiltərə) 2:2
Qol: Ampadu, 32-öz qapısına. Neqo, 56 - Villian, 30. Jiru, 75.

PAOK (Yunanıstan) - BATE (Belarus) 1:3
Qol: Priyoviç, 59 – Skaviş, 18. Siqneviç, 41-pen; 45.

Çelsi – 16, BATE – 9, Videoton – 7, PAOK – 3

Xəbər 351 dəfə oxunub.



20.01.2019  11:09 

Ağsuda zəlzələ oldu

20.01.2019  10:43 

Bakıda bu yollar bağlıdır

20.01.2019  09:54 

Azərbaycanda Hüzn Günüdür

19.01.2019  14:16 

Sabah hava necə olacaq?

19.01.2019  10:48 

Miqrantları daşıyan gəmi batdı

18.01.2019  16:34 

Rusiya XİN-dən Bakıya ETİRAZ

18.01.2019  15:08 

Sabah hava necə olacaq?


BÜTÜN XƏBƏRLƏR +