472 il azadlıqdan məhrum edildi
Eyfel qülləsinin işıqları söndürüldü
Türkiyədə zəlzələ olub
Lerikə güclü qar yağır
“Qarabağ” reytinqdə gerilədi
Trampdan Ərdoğanla bağlı “tvit“
Roma Papasından yeni QADAĞA
“Reket jurnalistlər”in istintaqı yekunlaşdı
Prezident iki rayonla bağlı fərman verəcək
Sabahın hava PROQNOZU - XƏBƏRDARLIQ

      

14.09.2017  09:07 

Avroliqada 24 oyun - Siyahı





A+  A-

Bu gün UEFA Avropa Liqasında qrup mərhələsinin oyunlarına start veriləcək.
XəzərNews.az xəbər verir ki, Türkiyə təmsilçilərindən “Başakşehir” öz meydanında Bolqarıstan çempionun “Ludoqorets”i qəbul edəcək. “Konyaspor” isə “Marsel”in qonağı olacaq.

Ümumilikdə 24 qarşılaşma keçiriləcək.

14 sentyabr

UEFA Avropa Liqası, Qrup mərhələsi, ilk tur

“A” qrupu

21:00. “Slaviya” (Çexiya) - “Makkabi” (Təl Əviv, İsrail)

21:00. “Vilyareal” (İspaniya) - “Astana” (Qazaxıstan)



B qrupu

21:00. “Yanq Boyz” (İsveçrə) - “Partizan” (Serbiya)

21:00 “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) - “Skenderbeu” (Albaniya)



C qrupu

21:00. “Başakşehir” (Türkiyə) - “Ludoqorets” (Bolqarıstan)

21:00. “Hoffenhaym” (Almaniya) - “Braqa” (Portuqaliya)



D qrupu

21:00. “Austria” (Avstriya) - “Milan” (İtaliya)

21:00. “Riyeka” (Xorvatiya) - AEK (Yunanıstan)



E qrupu

21:00. “Apollon” (Kipr) - “Lion” (Fransa)

21:00. “Atalanta” (İtaliya) - “Everton” (İngiıtərə)



F qrupu

21:00. “Kopenhagen” (Danimarka) - “Lokomotiv” (Rusiya)

21:00. “Jilina” (Slovakiya) - “Şerif” (Moldova)



G qrupu

23:05. “Styaua” (Rumıniya) - “Viktoriya Plzen” (Çexiya)

23:05. “Hapoel” (Beer Şeva, İsrail) - “Luqano” (İsveçrə)



H qrupu

23:05. “Arsenal” (İngiltərə) - “Köln” (Almaniya)

23:05. “Srvena Zvezda” (Serbiya) - BATE (Belarus)



İ qrupu

23:05. “Marsel” (Fransa) - “Konyaspor” (Türkiyə)

23:05. “Gimarayş” (Portuqaliya) - “Zalqburq” (Avstriya)



J qrupu

23:05. “Zarya” (Ukrayna) - “Ostersunds” (İsveç)

23:05. “Herta” (Almaniya) - “Atletik” (İspaniya)



K qrupu

23:05. “Vitess” (Hollandiya) - “Latsio” (İtaliya)

23:05. “Zulte Varegem” (Belçika) - “Nitsa” (Fransa)



L qrupu

23:05. “Real Soseydad” (İspaniya) - “Rosenborq” (Norveç)

23:05. “Vardar” (Makedoniya) - “Zenit” (Rusiya)

Xəbər 481 dəfə oxunub.



© Müəllif hüquqları qorunur. Məlumatdan istifadə etdikdə istinad mütləqdir.

Məlumat internet səhifələrində istifadə edildikdə müvafiq keçid qoyulmalıdır.

25.11.2017  11:19 

Prezident avtoşluq etdi - VİDEO

25.11.2017  10:57 

472 il azadlıqdan məhrum edildi

25.11.2017  10:12 

Türkiyədə zəlzələ olub

24.11.2017  23:57 

Lerikə güclü qar yağır

24.11.2017  23:34 

Tovuzda ev yandı

24.11.2017  23:11 

“Qarabağ” reytinqdə gerilədi

24.11.2017  17:23 

Dollar həftəyə belə başlayacaq

24.11.2017  16:52 

Roma Papasından yeni QADAĞA


BÜTÜN XƏBƏRLƏR +