Azərbaycanlı atlet rekord qıraraq çempion oldu
ABŞ casus peykini orbitə yolladı
Meksikada zəlzələ oldu
Şoyqu İsrailə gedir
İlham Əliyev Salyandadır
Həftənin ilk iş gününə olan hava proqnozu
Həmsədrlər regiona səfər edəcək
İlham Əliyev Neftçalaya getdi
“Tramp Ağ Evi “səs-küylü bazara” çevirib”
Kürdlərin referendumu rəsmən başladı

      

14.09.2017  09:07 

Avroliqada 24 oyun - Siyahı





A+  A-

Bu gün UEFA Avropa Liqasında qrup mərhələsinin oyunlarına start veriləcək.
XəzərNews.az xəbər verir ki, Türkiyə təmsilçilərindən “Başakşehir” öz meydanında Bolqarıstan çempionun “Ludoqorets”i qəbul edəcək. “Konyaspor” isə “Marsel”in qonağı olacaq.

Ümumilikdə 24 qarşılaşma keçiriləcək.

14 sentyabr

UEFA Avropa Liqası, Qrup mərhələsi, ilk tur

“A” qrupu

21:00. “Slaviya” (Çexiya) - “Makkabi” (Təl Əviv, İsrail)

21:00. “Vilyareal” (İspaniya) - “Astana” (Qazaxıstan)



B qrupu

21:00. “Yanq Boyz” (İsveçrə) - “Partizan” (Serbiya)

21:00 “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) - “Skenderbeu” (Albaniya)



C qrupu

21:00. “Başakşehir” (Türkiyə) - “Ludoqorets” (Bolqarıstan)

21:00. “Hoffenhaym” (Almaniya) - “Braqa” (Portuqaliya)



D qrupu

21:00. “Austria” (Avstriya) - “Milan” (İtaliya)

21:00. “Riyeka” (Xorvatiya) - AEK (Yunanıstan)



E qrupu

21:00. “Apollon” (Kipr) - “Lion” (Fransa)

21:00. “Atalanta” (İtaliya) - “Everton” (İngiıtərə)



F qrupu

21:00. “Kopenhagen” (Danimarka) - “Lokomotiv” (Rusiya)

21:00. “Jilina” (Slovakiya) - “Şerif” (Moldova)



G qrupu

23:05. “Styaua” (Rumıniya) - “Viktoriya Plzen” (Çexiya)

23:05. “Hapoel” (Beer Şeva, İsrail) - “Luqano” (İsveçrə)



H qrupu

23:05. “Arsenal” (İngiltərə) - “Köln” (Almaniya)

23:05. “Srvena Zvezda” (Serbiya) - BATE (Belarus)



İ qrupu

23:05. “Marsel” (Fransa) - “Konyaspor” (Türkiyə)

23:05. “Gimarayş” (Portuqaliya) - “Zalqburq” (Avstriya)



J qrupu

23:05. “Zarya” (Ukrayna) - “Ostersunds” (İsveç)

23:05. “Herta” (Almaniya) - “Atletik” (İspaniya)



K qrupu

23:05. “Vitess” (Hollandiya) - “Latsio” (İtaliya)

23:05. “Zulte Varegem” (Belçika) - “Nitsa” (Fransa)



L qrupu

23:05. “Real Soseydad” (İspaniya) - “Rosenborq” (Norveç)

23:05. “Vardar” (Makedoniya) - “Zenit” (Rusiya)

Xəbər 283 dəfə oxunub.



© Müəllif hüquqları qorunur. Məlumatdan istifadə etdikdə istinad mütləqdir.

Məlumat internet səhifələrində istifadə edildikdə müvafiq keçid qoyulmalıdır.

24.09.2017  18:51 

ABŞ casus peykini orbitə yolladı

24.09.2017  17:46 

Meksikada zəlzələ oldu

24.09.2017  16:23 

Şoyqu İsrailə gedir

24.09.2017  15:09 

İlham Əliyev Salyandadır

24.09.2017  14:18 

İlham Əliyev Neftçalaya getdi

24.09.2017  13:09 

Almanlar yeni kanslerini seçirlər

24.09.2017  11:56 

Cəbhədə vəziyyət necədir?

23.09.2017  13:39 

Külək və 31 dərəcə isti


BÜTÜN XƏBƏRLƏR +